Ciemati / Omraču Ekociemats Sēlijā

Omraču Ekociemats Sēlijā

Mūsu biedrība “Ekociemats” tautā pazīstam arī kā “Undīne” vairāk nekā 20 gadu veido vides un kultūrizglītības pasākumus.
Kopš 1995. gada ar sabiedrības brīvprātīgo darba atbalstu veidojam emocionāli pievilcīgu mākslai, kultūrai, izglītībai un zinātnei piemērotu radošu bezalkohola darba vidi. Kopīgi spējām atbalstīt simtiem, pēc visdažādākajiem auditorijas parametriem vērtējamu, sabiedrības grupu, pārsvarā – jauniešu, radošās ieceres, to skaitā arī masu pasākumus sabiedrības kultūras un izglītības līmeņa paaugstināšanai. Mūsu darbība ir Latvijas sabiedrībā pamanīta un atzinīgi novērtēta.
Kopš 2017. gada esam sākuši jaunu darba cēlienu Sēlijā, Jaunjelgavas novadā, Biedrībai “Ekociemats” piederošā 76ha zemes īpašumā, kur cilvēkiem, kam nepietiek līdzekļu sava īpašuma iegādei, bet ir izpratne un interese par bioloģisko lauksaimniecību, eko būvniecību, amatniecību, ainavu arhitektūru un lauku eko tūrisma veicināšanu, bez maksas piedāvājam zemi mūža lietošanā ar tiesībām nodot to tālāk b... Lasīt tālāk

Kontaktinformācija

Telefons:20203120
E-pasts:omraci89@gmail.com
Adrese:"Omrači", Seces pagasts, Jaunjelgavas novads, LV-5124
Facebook:https://www.facebook.com/Pasakumaja
*Tiek piedāvāta piegāde kartē norādītajā reģionā.

a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a
Kas ir zemkopis.lv?
Zemkopis.lv ir savstarpējās sadarbības platforma starp zemniekiem un pilsētniekiem. Platformas galvenais mērķis ir vienkopus apkopot vietējos mazos lauksaimniekus un mājražotājus, tādejādi tiem radot iespēju realizēt savus saražotos produktus, savukārt iedzīvotājiem sniegt iespēju iegādāties svaigu, ar mīlestību audzētu, kvalitatīvu pārtiku, bez veikala uzcenojuma ar piegādes iespējām līdz dzīvesvietai.

Tā būs iespēja pilsētniekam vai ikvienam, kas vēlēsies, regulāri tikt pie svaigas, sezonālas, vietējās pārtikas, pasūtot to pa tiešo no zemnieka.

Zemkopis.lv ir lieliska alternatīva industriālajai un konvencionālajai pārtikas sistēmai, jo sniedz iespēju iegādāties produktus pa tiešo no vietējā ražotāju. Palīdz zemniekiem īsā laikā realizēt izaudzētos produktus.

Tuvākajā laikā plānots piesaistīt vairākus simtus zemnieku, kas nodrošinās pilsētniekus ar plaša klāsta sezonāliem pārtikas produktiem (maizi, ievārījumu, medu, olām, piena produktiem, gaļu, zivīm, dārzeņiem, augļiem, graudaugiem, u.c.).

Mums ir svarīgas cieņpilnas attiecības un laipna attieksme pret katru ražotāju, dzīvnieku, cilvēku un planētu Zeme. Mūsu vīzija ir uzlabot saikni un iepazīstināt pircējus ar patieso pārtikas radītāju. Platformā esošie zemnieki tiek atlasīti, jo mums ir būtiski, lai pārtika tiek ražota pēc augstiem kvalitātes standartiem.

Šobrīd pārtikas produktu pasūtīšanas process notiks sekojošā veidā: Katrs interesents varēs atzīmēt savu atrašanās vietu kartē un tajā parādīsies tuvākie zemnieki, to produktu klāsts un viņu pašu piegādes iespējas.
Profila informācija Atrašanās vieta Interesējošie produkti Manas vietas Iziet
Latviski English Русский