Zemnieki, lauksaimnieki / Ģimenes saimniecība Semeš

Ģimenes saimniecība Semeš

Mucā spiestas eļļas, Maltie pulveri/milti - no bio sēklām un riekstiem - Kaņepju, Melno ķimeņu, Smiltsērkšķu, Valriekstu, Mandeļu, Linsēklu, Sezama, Ķirbju sēklu, Saulespķu sēklu. Un Ciedru riekstu.

Smiltsērkšķu bio prdukti - sula, ogu tēja, pulveris, 100% eļļa, ziepes, lūpu balzams, ķermeņa skrubis.

Topinambūri - kaltēti čipsi un smalki malts pulveris/miti. Sezonas laikā arī svaigi topinambūri.

Savā ģimenē arvien vairāk izvēlamies organismam saprotamu un dabīgu uzturu. Prduktus, kurus organismam ir viegli pārstrādāt - svaigus un termiski neapstrādātus vai saudzīgi kaltētus līdz 45˚C. Jo šādos produktos visvairāk saglabājas visas uzturvielas, ko organisms saņem, atpazīst un viegli izmanto savām vajadzībām. Bio produktiem ir ekomarķējums "Zaļā lapiņa".

Produkti piemēroti arī Vegāniem un Svaigēdājiem.

Mucā lēni spiestas, dzīvās eļļas no bio sēklām, riekstiem un smiltsērkšķiem. Bez temperatūras iedarbības un bez saskares ar metālu spiešanas procesā. Eļļu uzturā lietot svai... Lasīt tālāk

Kontaktinformācija

Telefons:29219624
E-pasts:siasemes@gmail.com
Adrese:Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads
Mājaslapa:http://www.semes.lv
Facebook:https://www.facebook.com/GimenesSaimniecibaSemes
*Tiek piedāvāta piegāde kartē norādītajā reģionā.

a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a
Kas ir zemkopis.lv?
Zemkopis.lv ir savstarpējās sadarbības platforma starp zemniekiem un pilsētniekiem. Platformas galvenais mērķis ir vienkopus apkopot vietējos mazos lauksaimniekus un mājražotājus, tādejādi tiem radot iespēju realizēt savus saražotos produktus, savukārt iedzīvotājiem sniegt iespēju iegādāties svaigu, ar mīlestību audzētu, kvalitatīvu pārtiku, bez veikala uzcenojuma ar piegādes iespējām līdz dzīvesvietai.

Tā būs iespēja pilsētniekam vai ikvienam, kas vēlēsies, regulāri tikt pie svaigas, sezonālas, vietējās pārtikas, pasūtot to pa tiešo no zemnieka.

Zemkopis.lv ir lieliska alternatīva industriālajai un konvencionālajai pārtikas sistēmai, jo sniedz iespēju iegādāties produktus pa tiešo no vietējā ražotāju. Palīdz zemniekiem īsā laikā realizēt izaudzētos produktus.

Tuvākajā laikā plānots piesaistīt vairākus simtus zemnieku, kas nodrošinās pilsētniekus ar plaša klāsta sezonāliem pārtikas produktiem (maizi, ievārījumu, medu, olām, piena produktiem, gaļu, zivīm, dārzeņiem, augļiem, graudaugiem, u.c.).

Mums ir svarīgas cieņpilnas attiecības un laipna attieksme pret katru ražotāju, dzīvnieku, cilvēku un planētu Zeme. Mūsu vīzija ir uzlabot saikni un iepazīstināt pircējus ar patieso pārtikas radītāju. Platformā esošie zemnieki tiek atlasīti, jo mums ir būtiski, lai pārtika tiek ražota pēc augstiem kvalitātes standartiem.

Šobrīd pārtikas produktu pasūtīšanas process notiks sekojošā veidā: Katrs interesents varēs atzīmēt savu atrašanās vietu kartē un tajā parādīsies tuvākie zemnieki, to produktu klāsts un viņu pašu piegādes iespējas.
Profila informācija Atrašanās vieta Interesējošie produkti Manas vietas Iziet
Latviski English Русский